7. 2. 2022

Sháníte potřeby na květinová aranžmá? Žádný problém. Zde najdete vše pod jednou střechou.

Od devene

Zařizujete si svůj vysněný obchůdek, malé květinářství, o kterém jste snila už jako malá holka? Víte, že takové drobné květinářství, nemá zrovna na růžích ustláno? Konkurence je veliká a udržet se bude boj. Ptáte se proč? Že ve vašem městě je pouze jedno květinářství a to je od vašeho opravdu dost daleko. Ale pomyslete na supermarkety a hoby markety. Všichni nabízejí květiny. Řezané, ale i hrnkové a jejich ceny jsou díky prodeji v řetězcích dost nízké. Budete si muset svoji klientelu získat na jiných hodnotách. Musíte nabízet kvalitu a také originalitu.

aranžmá

Pokud máte kreativního ducha, floristika vás baví a s řezanými květinami umíte tak trochu kouzla, pak máte vyhráno. Můžete pustit uzdu své fantazii a tvořit umělecká díla. Klidně si můžete výsledek své práce vyfotit a postupně sestavovat katalog, podle kterého si budou moci zákazníci vybrat vazbu větin, věnec na dušičky, okrasnou vánoční kouli pod strop, nebo nazdobený Flower box.

Jedno ale ještě předtím musíte udělat. Kromě květin budete samozřejmě potřebovat potřeby k aranžování. Naštěstí vám můžeme doporučit skvělý internetový obchod, kde vyberete vše potřebné a v jedné objednávce dokážete svůj obchůdek a floristickou dílničku naplnit nejen materiálem nezbytným k vazbě, ale i nejrůznějšími okrasnými prvky a detaily, které použijete k dozdobení vašeho výrobku.

pedig

Pokud si objednáte třeba pedig, můžete si ve volných chvílích uplést košíčky na květiny, ale i různé dekorativní doplňky, které dodají vašemu obchůdku tu správnou tvůrčí atmosféru. Výrobky z pedigu pochopitelně nemusí sloužit pouze k ozdobě prodejny, můžete je nabízet i zákazníkům a pokud si natvoříte zásobu různých košíčků, věřte, že přijdou vhod, jakmile dostanete zakázku, stačí košíček už jen dozdobit těmi nejčerstvějšími květy a máte hotovo. Tak pojďte na virtuální prohlídku obchodu lepaso a vytvořte rovnou první objednávku.