21. 5. 2019

Hypotéka, která je rychlá, vstřícná a pohodlná

Od devene

Nebankovní hypotéky jsou pro mnohé lidi velice atraktivním produktem, tím spíše nyní, kdy na trhu zůstali pouze takoví poskytovatelů půjček, na které se dá sto procentně spolehnout.tapeta z euro bankovek.jpg

A proč jsou pro lidi zajímavé právě nebankovní hypotéky FAHD?

Jistě proto, že jim nabízejí možnosti, na které u jiných poskytovatelů nemají šanci dosáhnout.
Začít můžeme již u samotného sjednání úvěru, tedy u žádosti o hypotéku.
Když budete mít zájem o úvěr u banky, tak vám nezbude nic jiného, než se co nejdříve vypravit na některou pobočku zvoleného bankovního domu anebo si tam rovnou s předstihem sjednat schůzku, protože je dost pravděpodobné, že když se vypravíte na místo bez předchozího ohlášení, tak vám stejně nikdo nepomůže a odkáže vás na jiný termín. Takže než si sjednáte půjčku v bance, budete se muset několikrát dostavit na místo.
Ovšem tím to zdaleka nekončí, ještě navíc je potřeba vyplnit stoh nezbytných formulářů a doložit hromadu skutečností. A to všechno vám zabere spoustu času a bude vás to stát nemálo úsilí.

Nebankovní společnosti jsou jiné!

V nebankovní společnosti po vás nikdo nic podobného žádat nebude. Nemusíte dokonce nikam chodit, natož pak opakovaně. Bohatě postačí, když navštívíte webové stránky zvolené nebankovní společnosti, na kterých se dočtete vše podstatné, a rovněž tam narazíte na online formulář žádosti o úvěr. Jeho vyplněním zajistíte vše, co je k vyřízení vaší žádosti o hypotéku potřeba. A nebude to trvat dlouho, neboť tento formulář je krátký a stačí do něj vložit jen vaše osobní údaje a adresu nemovitosti, kterou využijete jako záruku za úvěr.
Všechno ostatní už za vás vyřídí pověřený pracovník nebankovní společnosti.origami košile z bankovky.jpg

Máte nějaké potíže?

Navíc, nebankovní úvěr můžete získat i se záznamem v bankovním či v nebankovním registru anebo s nižšími příjmy – stačí, když si necháte ušít nabídku na míru svým možnostem.