23. 7. 2023

Sleva na eshopu

Od devene

Také rádi nakupujete módu? Pokud ano, pak určitě jste také už někdy nekupovali na webu, na nějakém e-shopu, který jste si oblíbili. Protože já mám ráda různé moderní e-shopy, kde prodávají opravdu kvalitní a krásnou módu. Jako například e-shop about you, kde nakupuji aspoň jsem dvakrát třikrát měsíčně. Mám ráda módu. Akorát si namyslete, že mám doma opravdu balík oblečení, že to ani nestíhám nosit. Já právě to oblečení, které už nenosím, tak buďto daruji sestře a sestra to potom ještě daruje na charitu. Takže moje oblečení projde vlastně třemi lidmi. A to mnou, sestrou a potom to jde také na charitu.

Mám ráda eshopy.

A někdy, když se to mojí mamince líbí, tak jí oděvy dám a ona to pak dá také samozřejmě na charitu. A pokud i vy někdy nakupujete na e-shopu, tak se vám bude jistě hodit nějaký stavový kód. A slevový kupon 35 na about you Zeleneslevy je velice častý. A řekněte mi, kdo by nevyužil slevového kódu about you? Myslím si, že uděláte jedině dobře, když tohle využijete, protože by byla opravdu veliká škoda, kdybyste nějaký slevový kód about you nechali propadnout. Proto jsem si řekla, že si dám také upozornění na PC, kdyby about you udělalo zase nějakou akci a mělo by slevový kód. Já sama jsem velice potěšená, protože díky slevovým kódům ušetřím za měsíc tak dva či tři tisíce korun. Já vím, že si možná říkáte, že nemám vůbec nakupovat, abych ušetřila peníze. Jenomže na druhou stranu já si tohle mohu dovolit, takže je logické, že kdybych nemohla utrácet za módu a doplňky na about you, tak samozřejmě ani utrácet nebudu.

Každý rád ušetří.

Jenomže já na to peníze mám, takže si mohu dovolit kupovat tak dvakrát či třikrát oblečení a módu na about you. Myslím si, že když si budete kupovat opravdu kvalitní materiály, které nejsou z rychlé módy, tak jistě uděláte dobře, protože nebudete podporovat nějaké malé děti, které někde v Bangladéši vyrábí oblečení v nelidských podmínkách. Proto si raději také připlatím za kvalitu. Opravdu nemám moc ráda umělé materiály a dávám přednost bavlně. A jsem právě že naprosto potěšená, že hlavně na about you e-shopu mají také plno kvalitních materiálů a to hlavně bavlnu a tak podobně. Takže nezapomeňte také využít váš slevový kód na about you, který se vám rozhodně vyplatí a vy budete spokojení.