30. 4. 2023

Nejznámější a nejopakovanější babské rady jsou spojené s hádáním pohlaví budoucího miminka

Od devene

Ačkoli existuje spousta rad, jak poznat, jestli je to chlapeček nebo holčička, žádné z nich zaručeně nejsou určující. Ty nejznámější říkají, že pokud máte velké nevolnosti, čekáte holčičku. Také pokud je vaše bříško spíš dole, čekáte chlapečka. Naopak pokud máte velké chutě na různá jídla, bude to prý kluk. Jaké jsou další rady?
talíř zákusků

Vysoko posazené bříško značí holčičku!

Pokud je vaše bříško spíše dole a je hodně do prostoru, babky kořenářky tvrdí, že byste měly zdi pokojíčku vymalovat na modro. Pokud máte bříško spíše do stran a směřuje více nahoru, máte se těšit na holčičku.
těhulka v přírodě

Podle kvality pleti

Jestliže se vám během prvních dvou trimestrů rapidně zhoršila pleť, takže vypadáte, jako byste podstoupila další pubertu, pravděpodobně máte holčičku. Naopak pokud je vaše pleť krásně rozjasněná, s největší pravděpodobností se dočkáte syna.

Přečtěte si pohlaví dítěte z dlaně

Říká se, že jestliže máte dlaně jemné, růžové a hladké, můžete se těšit na dcerku. Pokud jsou vaše ruce suché, unavené, popraskané a vypadají staře, je vysoce pravděpodobné, že se dočkáte chlapečka.

Podle velikosti poprsí

Je známým faktem, že se ňadra, po nalití mateřským mlékem, zvětší a zároveň změní tvar. Stávají se těžšími, zvětšují svůj objem, většinou bolí a je to velmi nepříjemné. Podle babek rádkyň si máte ňadra potěžkat v dlani. Pokud cítíte, že to levé je větší a zapuštěnější mlékem, čekáte syna. Pokud je větší a těžší levé prso, pravděpodobně se vám narodí holčička
–          Žádná prsa ale nejsou stejně velká
–          Většinou je větší to levé, a to kvůli srdci
poškozená pleť
Věříte babským radám? Myslíte si, že na nich něco pravdy bude? Podle odborníků a vědců ani jedna z nich není pravdivá, jelikož nebyla nikdy prokázána. Ovšem stává se, že někdy tyto rady jsou založeny na pravdě a vyjdou.