18. 4. 2021

Kdo podnikatelům pomůže?

Od devene

Dokud je soukromé podnikání zdrojem dostatečně vysokých zisků, lze toto provozujícímu podnikateli skutečně závidět. Takový soukromník je sám svým pánem, rozhoduje sám o sobě i o všem, co se v jeho firmě děje, a navíc má i dost peněz, za něž může vést skvělý život.

Jenže pak se něco pokazí, dařit se přestane a rázem je po důvodech k závisti. Protože je to rázem tento podnikatel sám, kdo se musí postarat o to, aby nějak vyžil a aby se zajistily finance nezbytné pro udržení jeho podniku v chodu. A to není věru ani trochu snadné. Ba může to být třeba i pomalu neřešitelné.

několik mincí

I když je samozřejmě jasné, že to nějak řešitelné bývá. Pokud má podobná firma naději, že jednoho dne zase začne vynášet, dá se třeba zažádat o podnikatelskou půjčku, kterou by se zajistilo financování všeho nezbytného do doby, než zase bude líp.

Ale kdo půjčí podnikateli, který se ocitl v ekonomických problémech? Na tuto otázku se jenom těžko hledá odpověď. Ale kdo hledá, ten ji nakonec i najde.

Podnikateli, kterému se nedaří, může pomoci například nebankovní hypotéka https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/. Tedy půjčka, která je lehce dostupná i pro ty z řad soukromníků, kteří toho poskytovatelům půjček mnoho nabídnout nemohou. U takové nebankovní hypotéky záleží vlastně jenom na tom, má-li takový žadatel z čeho splácet a vlastní-li tento nějakou nemovitost, kterou by se za uvedenou hypotéku dalo ručit.

exotické peníze

A když toto podnikatel nabídnout může, uspěje. A to i tehdy, když má jinak jenom nedostatky, kvůli nimž by pohořel v bance. Protože nebankovní společnosti nemusí vadit ani nízké příjmy žadatele, ani nějaké záznamy v registrech dlužníků nebo jiné obtíže.

Tady stačí zažádat si, splnit toto minimum požadavků a je po starostech. Podnikateli tu půjčí klidně i spoustu peněz s dlouhou dobou splácení po únosných splátkách. A víc si někdo takový snad ani nemůže přát.