14. 8. 2020

Erotické masáže Praha 5 nejsou jen pro pohledné svalovce

Od devene

Když se řekne „erotická masáž Praha 5 Matahari salon“, mnoho mužů si uvědomí, že to není služba pro ně, neboť nejsou dostatečně svalnatí, opálení, vysocí či pohlední, a připadá jim, že masérky čekají jen na urostlé svalovce, s nimiž projdou branou extáze až na samotný vrchol.

lávové kameny

Tak tomu ovšem není. Rozkoš tělesných doteků si může dopřát kdokoli, kdo po ní touží, neexistují tu žádné limity tělesné krásy. Vůbec nezáleží na tom, jak muži vypadají, o tom se již přesvědčila řada klientů, kteří v sobě našli dostatek odvahy tuto službu alespoň vyzkoušet, a z nichž mnozí si rádi proceduru zopakují. Případně vyzkouší jiné techniky, které jim více otevřou vlastní nitro a poskytnou příjemné okamžiky, o nichž doposud pouze snili ve svých erotických představách.

žena v posteli

Tělesný či psychický handicap – příležitostí k sexu je stále dost, alespoň takto se nám to snaží namluvit různé pochybné servery s erotickou reklamou na seznamovací inzerci a další neověřené zdroje. Pravdou ovšem je, že ne každý muž si troufá oslovit svůj protějšek na ulici nebo v restauraci, zvát dívku na rande, a to i tehdy, jde-li o slušného a pracovitého člověka. Příčinou ostychu může být i fyzický handicap, jako je malá tělesná výška, velké uši, křivý nos, zadrhávání v řeči atd. Podobné potíže mají i lidé s psychickými chorobami, jako je ostýchavost či nedostatek sebevědomí.

V masérském salónu se na každého klienta pohlíží s úctou a respektem jeho vlastního soukromí, přání a tužeb, a ten si pak může dopřát opravdové uvolnění, relaxaci a rozkoš, po níž touží, a kterou si také zaslouží. Žádný handicap není důvodem k odmítnutí, pouze se přihlíží ke zdravotnímu stavu, zvláště z hlediska infekčních chorob, což je naprosto přirozené.

Kontakt s masérkou, která ke každému přistupuje individuálně, pak může u handicapovaných mužů zvýšit i jejich sebevědomí a přispět tak ke zkvalitnění života, změně životního stylu a k větší sebedůvěře. Každý z nás v sobě nosí nějaký problém, blok, který mu znemožňuje přirozené prožívání vlastního života, a každá vítaná pomoc se počítá.