30. 4. 2023

Užitečné aplikace dostupné v AppStore

Od devene

Internet nabízí a poskytuje nepřeberné množství efektivních online nástrojů. Dnes je k dispozici pestrý výběr užitečných a hodnotých aplikací. Které v rámci zdokonalení a rozvoje nejen usnadní práci, ale pomohou a šetří i čas. Proč nevyzkoušet něco nového? A třeba i mnohem lepšího.
 e mail zpráva
Spark neboli zdařilý e-mailový klient!
 
Jedná se o velmi zdařilou aplikaci, kdy e-mailový klient vyřeší nejen svízel s přeplněnou schránkou příchozí pošty. Rovněž aplikace poskytuje snadné a velmi rychlé projití e-mailové schránky. Inbox automaticky hned rozpozná, zda se jedná o osobní e-mail či pouhé upozornění nebo pouhou aktuální nabídku v podobě letáku. Ihned tak i zjistíte, jestliže se jedná o důležitý e-mail nebo jen o pouhou reklamu.
 
V případě zaneprázdněnosti, kdy nejste schopni konkrétní e-mail přečíst, tak prostřednictvím učinění gesta swipe jste upozorněni aplikací na daný e-mail hned následující den znovu. Spark se pyšní coby efektivní a chytrá aplikace, která odpovídá vašim představám.
 umístění na mapě
Airmail aneb výkonný klient nejen pro iPhone
 
Airmail je velmi efektivním e-mailovým klientem pro iPhone, iPad, Mac a podporuje i Apple Watch. Aplikace je přínosná ve velmi rychlém vytváření dokumentů a umožňuje přirozenou integraci s dalšími aplikacemi i službami. Aplikace Airmail vám nabídne symboly pro nepřečtené e-maily, dále je možno si zvolit oznamovací notifikaci. Podpora aplikace je pro devatenáct cizích jazyků, nechybí ani český jazyk. Airmail je aplikací podporující 3D Touch a je zde dostuponost i na macOS.
 
Mapy aneb proč zvolit klasiku?
 
Aplikace mapy.cz se může pochlubit nabídkou turistické mapy pro celou Evropu. Aplikace vám tak umožní, abyste věděli o všech dostupných stezkách, ale také vám poskytne informace o konkrétní cyklotrase apod. Samozřejmostí je detailní mapa České republiky. Tímto tak máte ucelený přehled a nelze přehlédnout žádný hrad, zámek, památku, vyhlídku a mnoho dalších pozoruhodných míst u nás.
 
HERE Maps aneb užitečná offline navigace
 
Jestliže potřebujete opravdu efektivní offline navigaci, splehnětě se na aplikaci HERE Maps. Aplikace vám zcela zdarma nabídne offline mapy i navigaci. Tímto tak můžete získat adekvátní cestu. A to dokonce pro více než sto států. Aplikace vám najde cestu bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. S touto aplikací si lze naplánovat cestu a trasu, kterou máte neustále ve svém iPhonu. Aplikaci lze využívat při cestě automobilem, při cestování ve veřejné dopravě i při chůzi! A jelikož HERE Maps podporuje i český jazyk, lze tak využít možnost a stáhnout si českého navigátora.