20. 6. 2017

Spolehlivá elektroinstalace, která ladí

Od devene

Všichni jste jistě zvyklí na běžné nudné elektroinstalační prvky, u kterých většinou vyžadujete pouze, aby byly funkční. Ale pokud patříte k náročnějším lidem, tak se nespokojíte pouze s funkčností, ale budete požadovat tu nejvyšší kvalitu a moderní design, který Vám přináší zásuvky a vypínače Unica z naší rozmanité nabídky.bunny
Vypínač Unica pochází z produktové řady světoznámého výrobce zaměřujícího se již po dlouhá léta na výrobu kvalitní a spolehlivé elektroinstalace. V jeho produktových řadách najdete elektroinstalační prvky a materiál té nejvyšší kvality z pevných a odolných materiálů, které Vám vydrží sloužit po dlouhá léta bez poškození a navíc ve velmi moderním designu, který bude dokonale sedět do každého interiéru.
Zásuvky a vypínače unica tvoří strojky, které jsou vyráběny v základní bílé čí slonovinové barvě s úžasnou leštěnou hladkou povrchovou úpravou proti usazování prachu a samozřejmě krycí rámy, které jsou k dostání v několika šířkách, ale hlavně v mnoha rozmanitých odstínech barev. Právě proto budou s našimi produkty spokojeni jak ti, kteří dávají přednost bílé klasice, tak také ti, kteří mají rádi rozmanitost a barevnost.
V naší nabídce vypínačů unica najdete modely jednopólové i sériové či střídavé, běžné vypínače světel, ale také speciální spínače sporákové či otočné stmívače a spoustu dalšího. V nabídce zásuvek najdete jak běžné síťové tak také anténní či telefonní v mnoha různých provedeních. Zajisté si u nás vyberete také z elektroinstalačního materiálu. Neváhejte a projděte si všechny produktové řady od tohoto skvělého výrobce a najděte to pravé přímo pro Váš interiér.
Jak již bylo řečeno, najdete zde klasický, ale i velmi moderní design. Jsme si jisti, že uspokojíme i sebenáročnějšího zákazníka. Projděte si naši nabídku v pohodlí Vašeho domova a nechte si svou objednávku doručit až k vám domů.switch