11. 6. 2017

LED halogen Vám pomůže zvýšit obrat

Od devene

Víte, jak přilákáte do své prodejny kupující zákazníky? Je to tak jednoduché a možná byste tomu ani nevěřili. Zdroj světla, jakým je led halogen, to umí.
Opravdu se divíte?
Jestli se na Vaší tváři objeví letmý úsměv opovržení, když Vám někdo řekne, abyste umístili do své prodejny LED halogen na určitá místa, potom je možné, že nevíte, jak skvělý nápad Vám zdarma poskytl! Ten člověk musí být Váš přítel!
Začněte výlohou.bulb
Zaměřte se na to, co se děje na ulici před Vaší výlohou během dne.
· Kolik lidí do ní nahlédne za chůze?
· Kolik se jich zastaví, aby si ji prohlédli, protože je něco zaujalo?
· A kolik jich na základě zájmu u výlohy vstoupí do prodejny?
Tak kolik? Moc ne. Výlohu sice máte pěkně naaranžovanou, ale přesto se u ní zastaví jen několik dvojic, které tak učiní za zcela jiným účelem. Inu, zamilovaní!
Ale zkuste LED halogeny nasvítit Vaše nejlepší produkty tak, aby vynikly. To se nebudete stačit dívat na ulici, protože Vaše prodejna bude plná. Výloha je totiž přitáhla. A to je vlastně jejím smyslem, nebo ne?
Vezměte si příklad z galerií, které mají jednotlivá díla nasvícená. Proč to asi dělají? No, přece proto, aby daly vyniknout kráse a kvalitnímu provedení. Aby efektem byl zájem hostů.
Tak proč by se Vaše prodejna nemohla stát lákavější?
Aha! Vy máte strach, že neutáhnete rozpočet prodejny v kolonce elektrická energie. Tak to potom ano. Pořízení LED halogenů do Vaší prodejny se ale bráníte zbytečně!
Přesvědčila by Vás fakta o LED halogenech? Jen tři nejpodstatnější.
1. Nízká spotřeba.
2. Dlouhá životnost.
3. Oku lahodící světlo.
Stačí? Nebo je to málo k tomu, abyste se rozhodli zvýšit obrat ve Vaší prodejně? Jen si přečtěte na obalu každé led halogenové žárovky, čím se právem pyšní. Parametry, o kterých se dočtete, jsou naprosto pravdivé. Nakonec je můžete instalovat zatím jen ve výloze. A časem stejně zjistíte, že šikovně umístění led halogenů také v prodejně Váš obchod nezruinuje. Naopak, přiláká mnoho zákazníků. lamp