17. 11. 2017

Šít je životní vášeň

Od devene

Chtěli byste mít to nejkvalitnější vybavení ve svém ateliéru, abyste mohli nabízet nejen kvalitní služby, ale také úplně perfektní produkty? Někdy nestačí mít jen dobré nápady a originální návrhy, musíte mít skvělé zázemí a naprosto perfektní vybavení, díky kterému dokážete přinejmenším divy.

ženská figura

Pokud byste chtěli opravdu středové vybavení, měli byste si u nás pořídit produkt, který i v e-shopu naleznete pod heslem krejčovská panna. Máme tu vlastní produkt, tedy krejčovskou pannu, ale k dispozici jsou také pouhé potahy. Mnohokrát se totiž najde starší figurína, kterou stačí jen obléknout do nového a poslouží stejně dobře. Nabízíme samozřejmě hned několik velikostí, abyste mohli být zcela spokojeni a mohli nabízet to, co je ve vašich představách.

Udělejte si své kouzelné království přesně tak, jak potřebujete. Je velice důležité, abyste měli vše při ruce, protože metr a šicí stroj dnes zkrátka nestačí. Zákazníci jsou čím dál náročnější, ale dobrou zprávou je, že jsou ochotni si připlatit za originální kousek. V dnešní době totiž každý ocení originalitu a nechce potkávat ostatní se stejnými oděvy, jaké se dají sehnat v každém velkém a známém obchodě. Krejčovská panna tak u vás určitě nebude zahálet, vyberte si, jaká barva se vám bude nejvíce hodit a jaké rozměry jsou ideální pro vaše zaměření. Pokud si vyberete více produktů, určitě pro vás budeme mít nějaké benefity, které zajisté oceníte.

krejčovská panna

Perfektní střih a moderní provedení

Máme pro vás skutečně mnoho nabídek z této oblasti, ať už u vás jde na dračku oděv jako takový nebo třeba skvělé módní doplňky, které jsou dnes stejně tak žádané. Nezáleží na tom, zdali šijete kravaty, motýlky nebo třeba tašky a zástěry, protože náš obchod vám dokáže nabídnout komponenty pro všechna zaměření.
Námi předně zmiňované figuríny se mohou hodit také například na šití různých kostýmů, plesových šatů, ale klidně třeba triček. Využijí je začátečníci, ale i velmi pokročilí, protože jsou natolik praktické, že nám pomohou nejen s představivostí, ale i při samotné práci, kdy můžeme takříkajíc špendlíkovat přímo na figuríně, a díky tomu si zajistit dobrý základ, který dále upravíme přímo na konkrétním klientovi.