11. 4. 2021

Čepované pivo doma

Od devene

Ano, není třeba nikam chodit. Ale od začátku.

Protože spousta mužů nedokáže volání čerstvě natočeného piva odolat, kvačí večer co večer do nejbližší, nebo oblíbené hospůdky. Zde buďto vypije uvážlivě své dva tři kousky a kráčí domů jako spořádaný člověk, nebo si jich dá více a vrací se ve veselém stavu. Popřípadě se již nevrací vůbec, dá-li si těch kousků opravdu hodně. Návratové expedice se tak stanou nadlidským úkonem.

čepopvané pivo

Hodně krát tyto návraty pak končívají probuzením za kuropění ptáků, převážně lesních. Netvrdím, že se venku nespí špatně, sám jsem pod širákem strávil hodně nocí, ale člověk by měl být patřičně vybaven a také připraven. Když se po vypití spousty piv probouzí opilec někde ve škarpě, je to na pováženou. Také lze počítat s tím, že mohl být potupně okraden. Drobné oděrky, zlomeniny, ztracenou hlavu do toho již nepočítám.

Nuže, nyní vidíte nevýhody trávení hodin v restauracích a podobných provozovnách. No, řekněte sami pánové, nebylo by lépe mít doma vlastní sud a malinký výčepní pult? Myslím, že by to dokonce uvítaly i manželky. Nemusely by svého muže hledat po širokém dalekém okolí.

pivo

Nuže, pánové, spravím vám náladu a tímto oznamuji, že váš problém je vyřešen. Domácí výčepní zařízení je na světě a kdykoli si jej můžete zakoupit za několik peněz. Kolik? To záleží na tom, jaký komfortem se míníte “obklopit” a co vše vlastně od „výčepu“ požadujete. Když si kliknete na modrý odkaz o něco výše v tomto článku, ihned se vám objeví web firmy, která tato zařízení prodává a také za kolik. Firma tyto ceny neukrývá, jak se stalo moderním trendem, snad proto, aby se nedaly porovnat.

Mužové, páni, mladí i kmeti, vybírejte a uvažujte. Zařízení si nekupujete na jednu či dvě noci, ale na hodně dlouho. Jistě u něj budete trávit hodně večerů, takže skutečně zvažujte, co volit. A když už máte vybráno, rychle objednávejte.