27. 11. 2022

Bydlení není jen pro někoho

Od devene

inflace, vysoké ceny za základní věci a nedostatek pozemků ženou ceny nemovitostí opravdu velmi vysoko. Cena za bydlení je na nejvyšší hodnotě za posledních 30 let, a to je důvod, proč tolik lidí nedosáhne ani na hypotéku. Kdo chce i dnes bydlet ve svém domě, musí na ni dosáhnout, a kdo nedosáhne ani na ni, má s největší pravděpodobností zavřené dveře k vlastnímu domu. Pokud máte ale možnost financování, jste krok od svého vlastního domu.

nový bungalov

Jak si postavit dům snů?
Někdo si zvládne dům postavit sám, ale k tomu je většinou potřeba nějaká ta stavební zkušenost nebo alespoň pomoc od kamarádů. Jsou lidé, kteří nemají k dispozici ani jedno z toho, a musí se spolehnout sami na sebe. A tito lidé hledají firmy, které jim dům postaví. Na trhu je jich dnes spousta, ale jsou mezi nimi i takové, které si vezmou peníze, a už o nic v životě neuslyšíte. Jak se tomu vyhnout? Musíte si vybrat osvědčenou a solidní firmu, která staví domy pravidelně, a která má kladné reference od svých klientů. Jednou takovou firmou jsme my, a naše specializace je stavba domu na klíč.

Stavíme dřevostavby i zděné domy, a v nabídce máme hotové projekty bungalovů, ze kterých si můžete vybrat. Můžete si vybrat z několika půdorysů domů, ale všechny mají jedno společné – jsou pasivní, a mohou vám snížit náklady za provoz. Pokud vás nezaujme žádný z našich předem připravených projektů, rádi vám připravíme návrh přesně pro vaši potřebu. A pokud se nechcete trápit se stavebním povolením, můžeme vás v řízení se stavebním úřadem zastoupit a povolení pro vás vyřídit.

novostavba domu

Postavíme pro vás celý dům
Stavba na klíč probíhá jednoduše. Vyhloubíme základy, a po vylití desky pokračujeme dál až po střechu. Na všechno máme odborníky a dodavatele, takže vám předáme hotový dům, který má všechno kromě kuchyňské linky. Vyberte si z našeho katalogu a bydlete brzy ve svém.