23. 9. 2017

Stylový a rychlý únik

Od devene

Hra, kterou si užívají dospělí. Ano, není mnoho takových příležitostí, kde zažijete napětí a musíte i trochu zapřemýšlet. Od dob, kdy jste se dobrodružných her mohli zúčastnit na dětském táboře, už uplynulo mnoho let a vám je smutno po chvílích vzrušení. Zejména, když vám o podobných hrách vyprávějí vaše děti a vy moc toužíte po tom, abyste podobné dobrodružství mohli prožít společně. A proč ne? Navštivte escape room Hradec Králové. To je přesně místo, které hledáte, abyste prožili společné rodinné dobrodružství. Ocitnete se za zavřenými dveřmi v místnosti, kde bude znatelné napětí a nervozita. Společným úkolem bude vyřešit celou řadu nelehkých hádanek a najít ty správné indicie, které vám otevřou dveře od zamčené místnosti.

hledání pomoci

Pozvěte společné přátele

Vaše děti chtějí neustále trávit čas s dětmi vašich přátel, což je výborná příležitost, pro dospělé i pro děti. Už jste spolu podnikli nespočet výletů a navštívili mnoho akcí. Děti jsou moc rády, že mohou trávit čas s kamarády a vy dospělí, jste také rychle našli společnou řeč a podobné zájmy. Máme pro vás výborný tip. Vyzvěte rodinu vašich přátel na souboj. Samozřejmě jen ten intelektuální. Změřte své síly v únikové místnosti a prověřte, která rodina umí lépe spolupracovat a kdo se dostane první na svobodu. Vítěz soutěže bude mít právo vybrat program pro příští víkend!

záhadná truhlice

Kolegové, do toho

Vyrazit si čas od času s kolegy z práce, je dobrým způsobem, jak budovat příznivé pracovní klima v kolektivu. Tentokrát se však nevydáte do podniku, kde si dáte společnou večeři a popovídáte si u láhve vína. Tentokrát bude program mnohem napínavější. Čeká vás zdolání mnoha hádanek a hledání odpovědí, které vám prozradí správnou kombinaci k zámku u dveří. A budou to právě ty dveře, které vás dělí od možnosti užívat si opět svobody. Máte odvahu vyzkoušet něco nového?