Stěhování bez práce


Každé stěhování Vám zabere nespočet hodin a také mnoho námahy. Pokud jste někdy ve svém životě stěhování zažili, tak mě dáte za pravdu, že jde o hroznou činnost. Spousta přesouvání nábytku, balení všech věcí a v neposlední řadě také odvoz. Pokud nemáte dostatek přátel, nebo velkou rodinu, která by Vám se stěhováním pomohla, tak jste doslova v pasti. V takovém případě je nejlepší možností stěhování firem Praha. Tato firma Vám přestěhuje kancelář, byt, či dům a to bez zbytečných průtahů a co nízké ceny.

Stěhování (17)

Firma Odnesto, Vám zajistí kompletní stěhování a to v co nejrychlejším čase. Jejich prioritou je dochvilnost, spolehlivost a rychlost. Mimo klasické stěhování firma provádí také montáž a demontáž nábytku, stěhování těžkých břemen a vyklízení nemovitostí. Mezi další výhody patří fakt, že firma pracuje i ve svátky a o víkendu. Ke každému stěhování přistupují zaměstnanci individuálně a v případě stěhování větších firem, je nutná nezávazná prohlídka technikem. Firma je pojištěná do částky až 3 milionů a pokud se během stěhování nedej bože, něco rozbije, je Vám částka nahrazena.

Stěhování (18)

Na webových stránkách firmy se můžete podívat na podrobný ceník služeb a to včetně obalového materiálu. Ten je u stěhování skoro nepostradatelný a zaručeně ho budete potřebovat. Dále se zde můžete podívat na reference zákazníků, kteří již služby využili. Podle jejich komentářů se můžete rozhodnout, zda jejich služeb využijete, či nikoliv. Firma poskytuje také slevy pro seniory nad 65 let, nezisková a humanitní organizace, dětské domovy a školské a vzdělávací instituty. Stačí tedy vyplnit jednoduchý kontaktní formulář a určit si čas stěhování.

Pokud tedy chcete přestěhovat svůj dům do nového, není lepší možnost, než zvolit firmu Odnesto. Jejich služby se Vám zaručeně budou líbit a doporučíte jí i své rodině a přátelům.