11. 4. 2021

Dneska bez internetu? Nejde to!

Od devene

Určitě to jistě znáte – to byste tu jinak nebyli a nečetli tento článek. Potřebujete pracovat nebo studovat, připojit se na jednání či do školy, zkrátka potřebujete internet teď a tady a potřebujete, aby byl stabilní a rychlý, aby vydržel klidně celý den a nebyly s ním problémy. To je ale pro většinu poskytovatelů internetu problém. Například i ti největší hráči na internetovém tržišti mají problém udržet stabilní síť, zvláště pak, když se připojí více lidí a síť je zatížena, v takzvaných peak hours, kdy je aktivita a objem dat největší. A poskytovatel to nikterak neřeší, ba naopak ještě odřekne všechny zákazníky s tím, že tohle přeci mají čekat a že to jinak udělat nejde. Takže potom vás odkáže na smlouvu, ideálně se závazkem, tam platíte pět set korun na ruku a ještě byste měli být rádi, že se s vámi někdo baví.

internet-3113279_640

Takhle tedy ne!

UPC internet Techin je dominantní hráč se stále větší zákaznickou základnou z několika důvodů – zejména je to pro jejich stabilní a rychlý internet, který dodávají snad do všech koutů republiky. Za další je to špičkový zákaznický servis,

kdy se vždycky snaží vyjít zákazníkovi vstříc a uzpůsobit své služby na míru tak, aby byl zákazník co nejvíce spokojen a aby se mohl na svého internetového poskytovatele skutečně spolehnout.

internet-search-engine-1433323_640

A kdyby to nebylo všechno, nabízí UPC také všechny druhy připojení k internetu, takže se nemusíte bát, že byste museli být kvůli rychlému internetu ve městě. Zároveň stovky spokojených zákazníků, kteří přešli od konkurence, vypráví o nebi a dudách, hlavně když srovnají služby se svým starým poskytovatelem internetového připojení. Tak na co ještě čekáte? Vrhněte se do internetové doby s tím nejspolehlivějším partnerem na českém trhu, který vám dodá sílu zdolat jakoukoliv online překážku! A nikdy se nebudete muset bát, že vám uprostřed práce či sledování filmu vypadne na tři dny internet.